Lato :) Aśka 03 lis 2022 • 1 min read Share A jak lato to wolne, nie ma szkoły, jest strasznie gorąco i nikomu nic się nie chce - oczywiście oprócz robienia mi zdjęć - na to zawsze jest czas i ochota :)